BIP

ITAM Zabrze Praca w ITAM

Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM w Zabrzu, jest wiodącym producentem specjalistycznej aparatury medycznej w Polsce. W Instytucie Techniki i Aparatury Medycznej ITAM stosowane są nowoczesne rozwiązania w dziedzinie projektowania aparatury i sprzętu medycznego, w tym specjalistycznego oprogramowania komputerowego. ITAM zapewnia swoim pracownikom warunki rozwoju oraz motywacyjny system wynagrodzeń dla najlepszych specjalistów. ITAM oferuje nie tylko możliwość rozwoju zawodowego ale i naukowego. Również i Ty możesz rozpocząć swoją karierę w ITAM, już dziś wyślij swoje CV pod adres:

W tej chwili poszukujemy osoby:

na stanowisko

Pracownik inżynieryjno-techniczny / metrolog w Laboratorium Badawczym LAB-ITAM

Zadania:

  • wykonywanie badań zgodnie z obowiązującymi normami, opracowywanie raportów z badań medycznych urządzeń i systemów elektrycznych,
  • wykonywanie prac związanych z wzorcowaniem i sprawdzaniem wyposażenia badawczo-pomiarowego,
  • opracowywanie instrukcji stanowiskowych dla nowo zakupionego sprzętu badawczo-pomiarowego,
  • analiza publikacji i norm związanych z działalnością laboratorium,
  • stałe uaktualnianie wiedzy w zakresie obowiązujących norm i ciągłego doskonalenie systemu jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (wykształcenie w kierunku Elektronika lub pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • samodzielność,
  • mile widziana znajomość PN-EN ISO/IEC 17025.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć składniki wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w instytucie badawczym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres:

Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM

ul. Roosevelta 118, 41-800 Zabrze

z dopiskiem na kopercie „aplikacja- LAB-ITAM’’

- w temacie wiadomości proszę wpisać „aplikacja- LAB-ITAM’’

Dokumenty powinny zawierać klauzulę dotyczą zgody na przetwarzanie danych osobowych w trakcie procesu rekrutacji.

Kontakt w sprawach dotyczących szczegółów pracy w laboratorium:

Laboratorium Badawcze LAB-ITAM

tel. 32 271 60 13 wew. 153