BIP

ITAM Zabrze Praca w ITAM Młodszy specjalista w pionie badawczym

Łukasiewicz - ITAM poszukuje pracownika do Zakładu Mechatroniki i Zastosowań Biomechaniki

na stanowisko młodszy specjalista w pionie badawczym

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Zabrze, ul. Roosevelta 118

Zadania:

  • Prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych ukierunkowanych na uzyskanie wiedzy teoretycznej i praktycznej w obszarach badawczych Instytutu, w szczególności w zakresie biomechaniki narządu ruchu człowieka,
  • tworzenie publikacji i prezentacji dotyczących uzyskanych wyników badań naukowych i prac rozwojowych,
  • uczestnictwo w projektach badawczo-rozwojowych,
  • projektowanie modeli 3D oraz prototypów urządzeń dla potrzeb realizacji projektów badawczo-rozwojowych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej, technologicznej i konstrukcyjnej tworzonego urządzenia,
  • modyfikacje projektowe/konstrukcyjne istniejących wyrobów,
  • aktywny udział we wdrażaniu urządzeń/wyrobów,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z prowadzonymi projektami,
  • ścisła współpraca z innymi zakładami pionu badawczego Instytutu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku Inżynieria Biomedyczna,
  • wiedza zgodna z kierunkami prac badawczo-rozwojowych prowadzonych w Ł-ITAM: inżynieria biomedyczna, rehabilitacja medyczna, konstrukcja i technologia produkcji aparatury medycznej, telemedycyna,
  • umiejętność obsługi Autodesk Inventor (w tym Inventor Studio, Fusion360), AutoCAD, Vault,
  • umiejętność obsługi pakiegu MS Office (Word, Excel),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację,
  • odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność, dokładność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć składniki wynagrodzenia.
  • Pracę w organizacji badawczo-rozwojowej nastawionej na koordynację i realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów B+R.
  • Inwestowanie w rozwój pracownika (m.in. szkolenia, konferencje).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie - w terminie do dnia 29 grudnia 2020 r. - aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Techniki i Aparatury Medycznej

ul. Roosevelta 118, 41-800 Zabrze

z dopiskiem na kopercie „aplikacja młodszy specjalista w pionie badawczym’’

- w temacie wiadomości proszę wpisać „aplikacja młodszy specjalista w pionie badawczym’’

Dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Techniki i Aparatury Medycznej moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [RODO]”.

Dowiedz się jak przetwarzamy twoje dane osobowe na potrzeby rekrutacji.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana  na stronie internetowej Łukasiewicz-ITAM.